APIE HYDRA TRAIL

Hydra Trail trasa, tai daugybės ieškojimų ir kelionių rezultatas. Ji driekiasi nuo pat Lenkijos pasienio ir beveik visuomet yra šalia Nemuno, Neries ar Žeimenos upių. Trasoje yra tiek techniškų "XC" ruožų, tiek "Gravel" atkarpų, kurios driekiasi per gražiausius Lietuvos miestus ir miestelius. Skirkite savo laiko patyrinėti nuostabią Lietuvos gamtą, meskite sau ištvermės iššūkį!

Į Veisiejus dalyviai turi susirinkti dieną prieš startą, liepos 12 d. (ketvirtadienį) Veisiejų mieste dalyvių lauks bendra nakvynės vieta, laisva galimybė susipažinti su Veisiejų miestu ir apylinkėmis. Atlikus dalyvių registraciją vakarieniausime, bendrausime laisva forma. 

Ketvirtadienio vakare mūsų laukia generalinis susirinkimas, kuriame dalyviai išklausys trumpą Hydra Trail pristatymą, instruktažą, patarimus ir taisykles. Dalyviai bus supažindinti su privalomos programėlės "Never Alone" naudojimu ir funkcijomis, kiekvienam dalyviui bus suregistruojamos "Premium" paskyros.

Penktadienio ryte, apie 8h pajudėsime Veisiejų parko link, kuriame bus duotas startas. 85% bekelės ruožai, 15% kelio ruožai ir viso 99% pravažiuojamų ruožų trasoje

1. Kokį dviratį rinktis?
Mes rekomenduojame rinktis XC/MTB/CYCLO CROSS tipo dviračius. Su šio tipo dviračiais Hydra Trail trasoje būsite universalesni ir greitesni. 

2. Ar tikslinga su savimi imti turistinį inventorių?
Hydra Trail organizacija rekomenduoja imti kuo mažiau turistinio inventoriaus ir kitų daiktų susijusių su stovyklavimu. "Bikepacking adventure race" formatas sako, kad 3-8 dienų išvykai, pakanka būtiniausių, su išgyvenimu gamtoje susijusių daiktų. Žinoma jūs galite rinktis ir ilgesnį trasos įveikimo laiką bei visiškai laisvą judėjimo greitį.

Daugiau apie bikepacking: https://www.youtube.com/watch?v=gv2H3xioDk0

3. Kiek laiko galiu užtrukti trasoje?
Hydra Trail neriboja jūsų trasos įveikimo laiko. Finišas Zarasuose veiks 10 dienų, bet net užtrukę ilgiau ir atvažiavę į trasoje numatytą finišą, būsite oficialiai finišavęs.


4. Būkite saugesni su "Never Alone" arba SPOT GEN3

Visi dalyviai privalo turėti GPS prietaisą sekti tiksliam maršrutui. Taip pat visų dalyvių saugumui, privaloma naudotis "Never Alone" programėle, kurios pagalba matysime jūsų judėjimą trasoje, taip užtikrindami jūsų sėkmingą judėjimą finišo link.


Kitus klausimus, susijusius su Hydra Trail aptarsime susirinkime, dieną prieš startą.

 

Kyla klausimų? Susisiekite su mumis el.paštu: paulius@hydratrail.lt