Visiems dalyviams reikėtų turėti:

1. GPS prietaisą, kurio pagalba dalyviai seks organizatorių pateiktą trasą (privaloma)

2. GPS siųstuvą, kurį įteiksime 2020-06-01. Bauda už praradimą\sugadinimą - 110eur.

3. Saugos priemones (šalmą, ryškią liemenę arba atšvaitus). (privaloma)

4. Pasą arba ID kortelę

5. Apšvietimo sistemą tamsiam paros metui

6. Bivy, lengvą vasarinį miegmaišį, striukę nuo lietaus, bent 2 gertuves vandeniui

7. Įrankių komplektą dviračio servisui.

„Hydra Epic“ iššūkis yra pagrįstas vienu pagrindiniu principu: trasą „Hydra Epic“ iki galo įveikti kuo greičiau ir pilnai savarankiškai (self-supported). Dalyviai turi veikti savarankiškumo ir lygių galimybių visiems dvasioje.

Norėdami užbaigti Maršrutą, dviratininkai turi pasirūpinti maistu / įranga, išsinuomoti kambarį, skalbtis drabužius, taisytis dviratį ir atlikti visus reikiamus išgyvenimo trasoje aspektus - visiems dalyviams prieinamomis sąlygomis. Tikslas yra važiuoti nepalaikomu tarp miestų ir juose. Visos panaudotos paslaugos visada turi būti komerciškai prieinamos visiems dalyviams. Nakvynė privačiame name ar iš anksto suplanuotame būste - griežtai draudžiama.

Hydra Epic siekia suteikti visiems vienodas sąlygas trasoje ir remtis "self-supported" principu, todėl draudžiama teikti išorinę pagalbą, susijusią su navigacija, apgyvendinimu ar perpardavimu (ypač tiekiant prekes iš nekomercinio siuntėjo).

Apsilankymas: Šeima ir draugai gali aplankyti dalyvius trasoje, bet jokiu būdu negali suteikti materialinės paramos ar pastogės.

Esant rimtam dviračio gedimui. Dalyvis gali judėti su dviračiu pirmyn arba atgal trasos kryptimi ieškodamas galimybės likviduoti techninę problemą ir tęsti važiavimą. Jeigu nėra jokių galimybių likviduoti techninę problemą, dalyvis jam prieinamu būdu turi apie tai pranešti organizatoriams. Didelė tikimybė, kad organizatoriai leis pasinaudoti pagalba iš šalies, nugabenti dviratį į artimiausią servisą, grįžti į tą pačią vietą kurioje įvyko gedimas ir tęsti važiavimą. Tokiu atveju šalia finišavusio vardo, sąraše bus pažymėtas prierašas "finišavo su technine pagalba". Visais kitais atvejais, nepasinaudojus šia išimtimi, dalyvis jam įmanomu būdu pasitraukia iš trasos ir važiavimą baigia. Tokiu atveju finišo sąraše bus žymė "DNF - techninės problemos"

Kita pagalba. Dalyviams trasoje leidžiama gauti pagalbą iš kitų dalyvių šiais atvejais:

1. Medicininė pagalba
2. Techninė pagalba
3. Moralinė pagalba
3. Pagalba maistu ar vandeniu (ekstremaliu atveju)


GPS navigacija. Tai pats svarbiausias dalyvio įrankis, kurio pagalba jis gali startuoti, sekti trasą ir turėti įrodymą finiše, kad trasa įveikta pagal taisykles.
Naudoti mobiliuosius telefonus galima, jeigu jie turi pakankamai tikslią programinę įrangą.

Visi dalyviai be išimties privalo naudoti organizatorių įteiktą GPS tracker'į. Organizatoriai, pastebėję įtartinus veiksmus ar koordinates, gali priimti sprendimą pašalinti dalyvį, todėl turėdamas problemų ar klausimų, dalyvis turi susisiekti su organizatoriais telefonu ir pranešti apie susiklosčiusią situaciją. Nepranešus, dalyvis šalinamas iš iššūkio (DNF). Galima iki 30m dalyvio signalo tolerancija - nuokrypis nuo nustatyto maršruto.


Bet koks dviratis yra leidžiamas, net ir tie, kurie neleidžiami tradicinėse varžybose. (Rekomenduojame: Hardtail, fatbike, 650b gravel bike)

Kelyje nėra kontrolinių punktų ar kontrolės. (Išskyrus tarpinį finišą Kaune)

Dalyviai yra patys atsakingi už savo saugumą.

Tik dalyviai yra atsakingi už savo veiksmus trasoje.

GPS nėra skirtas dalyvio saugumui užtikrinti. Tai įrankis, skirtas finiše pagrįsti trasos įveikimo tikslumą.


Taisyklės poroje važiuojantiems dalyviams

Poros yra savarankiškai palaikomas vienetas, kuriam leidžiama bendrai naudoti visus vieneto išteklius. Taisyklės yra tokios pačios, kaip ir solo dalyviams su viena visa apimančia išimtimi. Ši išimtis yra ta, kad parama leidžiama tarp susietų dalyvių. Suporuoti dalyviai gali dalintis ištekliais, atlikti navigacines pareigas, ir t.t Nebūtina visada važiuoti poroje, leidžiama važiuoti ir solo, tačiau abu dalyviai turi pasiekti maršruto pabaigą, ir pora tik tuomet bus laikoma finišavusia.

Suporuoti dalyviai jokiu būdu negali kurti kitų porų ar trukdyti solo dalyviams.

Suporuoti dalyviai privalo turėti sekimo priemonę. Jei viena iš porų išeina iš iššūkio, kitam leidžiama tęsti finišą ir gali būti reitinguojama su žvaigždute, žyminčią finišą poroje (*dalyvis baigė solo, bet važiavo poroje)

Poroje važiuojantiems dalyviams leidžiama dalintis visais bendrais ištekliais ir vienas kitam padėti. Ši taisyklė išimtinai išskiria važiuojančius poroje nuo solo dalyvių.


„Hydra Epic“ organizatoriai pasilieka teisę pašalinti dalyvį iš Hydra Epic bendrosios klasifikacijos už pagrįstus taisyklių pažeidimus.

Pagarbiai,
Hydra Epic organizacija

 

© 2021 Hydra Epic

  • Black Facebook Icon

hydraepic.com